Geciktirici Sprey Eczane Ürünleri Satın Al ve Yetkili Eczane’den Geciktiriciler Sipariş Ver Sayfası

GECİKTİRİCİ SPREY NASIL SATIN ALABİLİRİM?

Geciktirici sprey satışları günümüzde farklı satış mecralarında yer almaktadır. Bu satış mecralarının en başında internet siteleri yer almaktadır. Kolay ulaşımı, uygun fiyatları ve çok fazla markaların olması sebebiyle internetten geciktirici siparişi yapmak çok daha kolaydır. İnternet siteleri dışında dermo kozmetik ürün satışı yapan eczaneler, aktarlar ve erotik ürün mağazaları da geciktirici sprey satışı yapmaktadırlar.

Cinsel ilişkilerinde özellikle erken boşalma sorunu yaşayan erkeklerin geciktirici sprey kullanımları ön plana çıkmaktadır. Erken boşalma nedir diye soracak olursak, daha çok erkeklerin partnerleriyle olan ilişkilerinin istediği süre içerisinden daha kısa sürede bitmesiyle alakalı bir durumdur. Yani kısacası, cinsel aktivitenin başlaması ile birlikte erkeğin 1-2 dakika bile sürmeden boşalmasıdır. Uzman hekimler ve ürologlar erken boşalma tedavisinde genel olarak antideprasan ilaçlar kullanılmasını tavsiye etmektedir. Aynı zamanda ilişki öncesi tek seferlik kullanım için uygun bazı ürünlerde erken boşalmayı önleyici özelliklerinin olduğunu bilinmektedir. Bu ürünlerin en çok tercih edilenleri de geciktirici sprey ürünleri olduğu bilinmektedir.

Birçok erkek eşi veya partneri ile birlikte cinsel aktivite öncesi bir takım takviye edici ürünler kullanırlar. Geciktirici spreyler, kullanımının kolaylığı ve rahatlıkla temin edilebildiğinden çok daha fazla tercih edilen ürünlerdir.

İnternet sitelerinde uygun fiyat aralığı bulmak mümkündür. Birçok internet sitesinde 20 tl’den başlayan rakamları görmek mümkündür. Aslında bu ve buna benzer geciktirici sprey fiyatları tamamen müşteriyi yanıltıcı fiyatlardır. Bir ürünün üretim maliyetleri göz önüne alındığında bu fiyatların doğru olamayacağı anlaşılmaktadır. Geciktirici sprey satın al işlemi yaparken mutlaka bunlara dikkat etmelisiniz. Uygun fiyata ürün alayım derken cinsel sağlığınızı tehlikeye atabilirsiniz. Sahte ürünlerin kullanımının sağlığınızı tehdit edebileceğini asla unutmayın.

Geciktirici sprey satın al işlemi yapacağınız zaman mutlaka barkod ve hologram olmasına dikkat etmelisiniz. Geciktirici sprey kutu üzerinde mutlaka üretici firma izin numarası ve son kullanma tarihi bulunmalıdır. Özellikle ithal geciktirici sprey tercih etmeniz hem harika bir cinsel ilişki yaşamanıza yardımcı olacak hem de sağlığınız açısından doğru bir tercih olacaktır.

Doğru ürün ve orijinal ürün satın almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sitemizde kaliteli ithal ürünler yer almaktadır. Merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını müşteri temsilcisi arkadaşlarımız en detaylı şekilde cevaplayacaktır. Firmamız uzun yıllardır cinsel sağlık ürünleri satışı konusunda uzman kadrosu ile hizmet vermektedir.

GECİKTİRİCİ SPREY KULLANIMI VE YAN ETKİLERİ

Geciktirici sprey kullanımı tüm dünyada erkekler arasında oldukça yaygındır. Kullanım şekli açısından bakıldığında basit bir şekilde uygulanabilmektedir. Cinsel aktiviteden 15-20 dakika önce kullanılabilmektedir. Penis ereksiyon halindeyken kullanmak geciktirici spreyin etkisini artırmaktadır. Etken maddeleri peniste uyuşmaya yol açarak his kaybı yaratır ve ereksiyon halinin uzun bir süre devam etmesine yardımcı olmaktadır. Penis başına 3-5 kez sıkmanız yeterli doz olacaktır. Etkisi ortalama bir saat kadar sürmektedir. Etkisi gün boyu devam edebilmektedir, bu yüzden tekrar cinsel aktivite olduğunda yeniden ürünü kullanmanıza gerek olmayabilir. İhtiyaç duyulduğunda gün içinde ikinci kez kullanımı da herhangi bir soruna veya yan etkiye sebep olmayacaktır. 18 yaşın altında olan henüz gelişimini tamamlamamış erkeklerin geciktirici sprey kullanmaları tavsiye edilmemektedir.

Geciktirici spreylerin bilinen çok fazla yan etkilerinin olmadığı görülmektedir. Aşırı dozda kullanım dışında yan etkilerine rastlanmamaktadır. En fazla bilinen ve rastlanan yan etkileri, peniste kızarıklık, döküntü, tahriş ve geciktirme etkisinden dolayı ağrılar meydana gelebilmektedir.

Geciktirici sprey kullanımında EU ve USA markalı ürünleri tercih etmeniz herhangi bir yan etkiyle karşılaşmamanızda faydalı olacaktır.

Geciktirici spreyler hakkında merak edilen birçok konu vardır, bunlardan bazıları;

Geciktirici spreyler hakkında en çok merak edilen konulardan biri de etki süresi ile ilgilidir. Geciktirici spreylerin ortalama etkisi süresi 45 dakika ile 60 dakika arasındadır. Gün içinde etkisi hala devam edebilir ama cinsel birliktelikte en çok etkili olduğu süreler ortalama bir saattir. Elbette bu etki süreleri kişiden kişiye değişiklik gösterebilir. Eşinizin veya partnerinizin cinsel ilişkideki aktifliği, bulunduğunuz ortam veya o an ki ruh haliniz gibi birçok sebep geciktirici spreyin etki süresinde farklılık gösterebilir.

Günde ne kadar dozda geciktirici sprey kullanmalıyım sorusu da kullanıcılar tarafından sıklıkla sorulmaktadır. Yukarıda belirttiğimiz gibi geciktirici spreylerde yan etki çok fazla görülmediğinden gün içerisinde birkaç kez kullanımında bir sorun görülmemektedir. Günde bir sefer kullanmanız da cinsel ilişkinizi gün içinde devam ettirmemize yardımcı olacaktır.

En fazla karşılaşılan sorulardan biri de kullanım şekli ile alakalıdır. Geciktirici spreyler cinsel sağlık ürünleri içinde en basit kullanım şekli olan ürünlerdir. Penis başına 3-5 kez alttan ve üstten sıkmanız yeterlidir. Genel olarak cinsel ilişkiden on beş dakika önce kullanmanız yeterli süre olacaktır. Penis ereksiyon halindeyken tüm penise değil sadece baş kısmına uygulamanız yeterlidir.

Geciktirici spreyi kullandıktan sonra yaklaşık yirmi dakika sonra isterseniz penisinizi yıkayabilirsiniz. Ürün peniste yeterince emilim sağladığında etkisini kaybetmeyecektir.

Cinsel ilişki yaşayacağınız partneriniz veya eşiniz hamile ise geciktirici sprey kullanımı tavsiye edilmemektedir.

Penis bölgesinde herhangi bir enfeksiyon sorunu veya cerrahi bir durum varsa geciktirici sprey kullanmadan önce mutlaka uzman bir hekime danışmalısınız.

Geciktirici spreyler genel olarak cinsel aktivite sırasında erken boşalma sorunu yaşayan erkekler tarafından tercih edilmektedir. Günümüz hayat şartları göz önüne alındığında erken boşalma sorununu yaşayan erkeklerin çok fazla sayıda olduğu görülmektedir. Uzman ürologların araştırmalarına göre 40 yaş altı erkelerde en çok görülen cinsel sağlık problemlerinin başında erken boşalma gelmektedir. Her erkek dönemsel olarak erken boşalma yaşayabilmektedir. Eğer sürekli böyle bir sorunla karşı karşıya iseniz, uzman bir doktora başvurmanızda fayda olacaktır.

Stres, iş ortamları, dengesiz beslenme gibi birçok sebep erkeklerde erken boşalmaya sebep olmaktadır. Cinsel hayatımızda yenilikler yapmak, hayal dünyamızı genişletmek ve farklılıklar geliştirmek erken boşalma konusunda faydalı olabilecektir.

Genel olarak cinsel deneyimi çok fazla olamayan bireylerde psikolojik olarak erken boşalma kaygısı fazla görülmektedir. Aşırı heyecan, başarısız olacağını düşünmek, partnerini yeterince memnun edemeyeceği korkusu erken boşalmaya neden olabilmektedir. Cinsel ilişki deneyimi arttıkça erkeklerin kendi kendini otokontrol etmeleri de kolay olacaktır. Böylece erken boşalma sorunu da kendiliğinden çözüme kavuşabilecektir.

Her şey normalken ve hatta geciktirici ürünler dahi kullandığınızda hala erken boşalma sorunu yaşıyorsanız mutlaka uzman hekime başvurmalısınız. Uzmanlar tarafından belirtilen erken boşalma süresi, cinsel ilişki yani vaginal ilişki başladığı anda yaşanıyorsa ya da henüz vaginal ilişki başlamadan oluyorsa bu mutlaka tedavi edilmesi gereken bir problemdir. Bu problem psikolojik mi yoksa fizyolojik mi gerekli tetkikler yapıldıktan sonra tedavisine başlanabilmektedir. Her insanın cinsel sağlığı önemlidir ve eğer bir sorun yaşıyorsanız daha kötü sonuçlar oluşmadan mutlaka uzman hekimlere başvurmalısınız. Cinsel sağlık, hayatımızın en önemli parçalarından biridir, asla ertelemeye ve dikkate almamaya gelmez. Unutmayın ki erken teşhis ve tedavi her zaman çok önemlidir.

Geciktirici sprey satın al işleminden önce mutlaka sitemizi ziyaret etmeniz öneriyoruz. Kapıda ödeme seçenekleri, hızlı ve güvenilir kargo, gizlilik politikası, orijinal ürün ve müşteri hizmetleri desteği ile internet sitemiz her zaman müşterilerimizin yanındadır.

Gösterilen sonuç sayısı: 12